ABB ACH480-04-050A-4 frekvenciaváltó
Listaár (nettó):
2401  + ÁFA
ACH480-04-050A-4 frekvenciaváltó technikai paraméterei
A megrendelés tartalma a kollégánkkal való kapcsolatfelvétel és egyeztetés során változtatható!
* A berendezés brosúrája itt tölthető le.
3x400V / 50 Hz; 22 kW; IP20 tokozású, szekrénybe szerelhető kivitel
H 240mm x W 260mm x D 213mm